PAR ARISTON

Ariston Pasaules līderis siltuma komforta un energoefektivitātes jomā.

Ariston Group darbojas trīs dažādās nozarēs ar vadošajiem zīmoliem un plašu produktu un pakalpojumu klāstu. Visā pasaulē Ariston Group ir sinonīms komfortam, energoefektivitātei un saudzēšanai pret vidi, pateicoties tās atjaunojamiem un augstas efektivitātes produktiem, rūpnīcām, kas atbilst vismodernākajiem ražošanas standartiem, un lieliskiem klientu atbalsta pakalpojumiem pirms un pēc pārdošanas. Grupai tagad ir līderpozīcijas globālajā dzīvojamo un komerciālo telpu siltuma komforta tirgū.
Mūsu uzņēmums ir oficiālais Ariston produktu pārstāvis a lielu pieredzi kopš 1996. gada. Mūsu eksperti palīdzēs atrast Jums piemērotāko modeli un izvēlēties sertificētu uzstādītāju atbilstoši Jūsu atrašanās vietai, tādējādi garantējot vislabāko uzstādīšanu un pilnu 5 gadu garantiju precei.
Klientu apmierinātība ir mūsu prioritāte, tāpēc mūsu mērķis ir nodrošināt visaugstākā līmeņa pakalpojumus mūsu vērtīgajiem klientiem, piedāvājot pasaules līmeņa kvalitatīvus apkures un karstā ūdens risinājumus, vienlaikus saudzējot vidi.
Sazinieties ar mums, aizpildot formu vai pa tālruni, mēs jums atbildēsim pēc iespējas ātrāk, bet ne vēlāk kā divu darba dienu laikā.
Ariston vēsture No 1930. gada līdz mūsdienām
Vairāk nekā 90 izaugsmes gadi aizraušanās un kompetences vadīts.

 • 1930. gads
  Aristide Merloni nodibina Industrie Merloni Markes reģionā Itālijā, uzsākot svaru ražošanu.
 • 1960. gadi
  Uzņēmums ar gandrīz 600 darbiniekiem un 5 rūpnīcām uzsāk gāzes balonu un elektrisko ūdens sildītāju ražošanu.
  Tieši šajā intensīvās izaugsmes periodā tiek radīts Ariston zīmols.
 • 1970. gadi
  Uzņēmums kļūst par līderi Itālijas ūdens sildītāju segmentā un izvēršas Rietumeiropas galvenajos tirgos.
 • 1980. gadi
  Uzņēmums, kas jau ir tirgus līderis ūdens sildīšanas jomā, ienāk apkures sektorā un uzsāk apkures katlu ražošanu.
 • 1990. gadi
  Izveidojot meitasuzņēmumus Austrumeiropā un Āzijā, uzņēmums nostiprina savu globālo līderi apkures un ūdens sildīšanas jomā: šajos gados tas iegādājas Racold, lielāko ūdens sildīšanas uzņēmumu Indijā, un atver savu pirmo pilnībā piederošo rūpnīcu Ķīnā.
 • 2001. gads
  Grupa iegādājas vairākus vēsturiskus uzņēmumus un zīmolus apkures un degļu nozarē: Chaffoteaux, Elco, Cuenod un Rendamax.
 • 2005. gads
  Uzņēmums atver jaunu rūpnīcu Sanktpēterburgā, Krievijā, un iegādājas Ecoflam, Itālijas līderi apkures sistēmu nozarē.
 • 2008. gads
  Pēc Šveices siltumsūkņu speciālista Termogamma SA iegādes, grupa Itālijā atver Eiropas Saules siltuma kompetences centru.
 • 2009. gads
  Grupa maina nosaukumu uz Ariston Thermo un ir globāls līderis apkures un ūdens sildīšanas nozarē, piedāvājot jau pilnu produktu, sistēmu un pakalpojumu klāstu.
 • 2011. gads
  Iegādājoties Cipag SA un Domotec AG, Ariston Thermo apliecina savu vadošo pozīciju Šveicē ūdens sildīšanas sistēmu ražošanā, izplatīšanā un apkopē.
 • 2015. gads
  Grupa atver jaunu filiāli Ariston Thermo Indonesia un debitē Dānijas tirgū, iegādājoties Gastech-Energi A/S. Grupa arī iegādājas Francijas degļu un komponentu ražotāju SPM. Ariston Thermo 20 gadu jubilejā Krievijā Sanktpēterburgā tiek atklāts jauns loģistikas centrs.
 • 2020. gads
  Ariston Thermo svin savu 90. gadadienu kopš dibināšanas, lai uzsvērtu uzņēmuma vērtības.
Made on
Tilda